email: dar-modlitwy@jasnagora.pl | tel. 34 37 77 427

Wpisz się do Parafialnej Księgi Oddania Matce Bożej

Jezus umierając na krzyżu, zanim oddał ducha,  oddał umiłowanego ucznia Jana, a w nim nas wszystkich, cały Kościół, w ręce Maryi. Powiedział: Niewiasto, oto syn Twój! Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja (J 19,26-27). W momencie śmierci mówi się sprawy najważniejsze. Jesteśmy oddani w ręce Maryi, a Ona  jest nam dana za Matkę! Oddanie Maryi jest powierzeniem swojego życia w Jej ręce.

Wpisując się do Parafialnej Księgi Oddania Matce Bożej możesz oddać swoje życie Maryi. Możesz to zrobić osobiście, listownie lub mailowo. Umieścimy Twoje zawierzenie w Księdze Twojej Parafii.

Jeżeli Twoja parafia jeszcze nie posiada Księgi Oddania – załóżcie ją, prosząc o to Księdza Proboszcza.

Odpowiadając na Twoje zawierzenie, prześlemy Ci dyplom z aktem oddania Matce Najświętszej, który będzie pamiątką i dokumentem Twojego oddania. Zachowaj go jako znak Twojej przynależności do Maryi. Pamiętaj również o rocznicy Twojego zawierzenia. Maryja jest wierna zobowiązaniom, jakie przyjęła względem nas!

KLIKNIJ I ZOBACZ DYPLOM


Przygotuj się do oddania Matce Bożej – ZOBACZ:

Nie można podejmować bardzo ważnych, życiowych decyzji bez odpowiedniego przygotowania. Poniżej znajdziesz dwa wspaniałe teksty, które Ci w tym pomogą.

Sam dzień oddania Matce Bożej niech będzie dla Ciebie wielkim świętem. Możesz wybrać np. jakieś święto maryjne. Podczas Eucharystii, po Komunii św. w skrytości oddaj się Maryi. Zachęcamy również, aby dokonać takiego wpisu do Księgi Oddania Matce Bożej na Jasnej Górze.


Internetowa Księga oddania Matce Bożej

Wpisując adres do korespondencji podaj również swoją diecezję i parafię.

Imię i nazwisko
E-mail
Adres do korespondencji
Wiadomość
[recaptcha]

Log In or Create an account